Fotografia Ślubna - Sylwia i Michał Konarscy
promocja zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3 zdjęcie 4 zdjęcie 5 zdjęcie 6

Dorota i Karol

Końskie to niewielkie miasto i mieliśmy wątpliwości czy uda nam się znaleźć fotografa na miejscu, który spełniłby nasze oczekiwania. Na szczęście, trochę przez przypadek trafiliśmy na tą stronę i mamy teraz super pamiątkę w postaci dwóch albumów pełnych niezapomnianych chwil z naszego ślubu, wesela jak i pleneru :)

Dodano: 29 V 2013

Marlena i Krzysiek

Usługi Michała i Sylwii polecili nam znajomi i jesteśmy im bardzo z tego powodu wdzięczni ponieważ zdjęcia jakie otrzymaliśmy są naprawdę cudowne, często wraz z mężem wracamy wspomnieniami do naszego ślubu oglądąjąć albumy ze zdjęciami.

Dodano: 6 VII 2012

Agnieszka i Wiktor

Dziękujemy bardzo za eleganckie albumy jakie przygotował dla nas pan Michał! Byliśmy bardzo mile zaskoczeni jak dużo pięknych zdjęć zrobił nam podczas naszego ślubu i wesela, nawet nie wiemy kiedy ;)
Polecamy wszystkim usługi państwa Konarskich.

Dodano: 22 VI 2012

Rosita i Tomek

Serdecznie dziękujemy Sylwii i Michałowi za profesjonalną sesję zdjęciową, pięknie uchwycone chwile oraz cudowną atmosferę. Każde zrobione przez Was zdjęcie kryje w sobie emocje i nastrój wspaniałych chwil do których zawsze chętnie będziemy wracać.
Gorąco polecamy współpracę z Sylwią i Michałem.

Dodano: 15 IX 2011

Joanna i Grzegorz

Chcieliśmy bardzo podziękować za sesję ślubną. Zdjęcia sa naprawdę rewelacyjne, wszyscy są nimi zachwyceni, a my oczywiście najbardziej. Jeszcze raz dziękujemy i z tego miejsca chcemy wszystkim polecić Sylwię i Michała jako fotografów na ten jedyny, wyjątkowy dzień!

Dodano: 26 IV 2011

Magda i Piotr

Sesja plenerowa to był naprawdę bardzo miło spędzony czas. Nie było mowy o żadnym spięciu, sztucznych pozach, czy też niezręcznych sytuacjach. Dzięki tej niesamowicie luźniej atmosferze powstały naturalne zdjęcia, które w każdej chwili gdy tylko po nie sięgniemy, będą nam przypominać o tym niezwykle dla nas ważnym momencie naszego życia oraz towarzyszącym mu emocjom.

Dodano: 07 IX 2010

Kinga i Sławek

Nie ma co dużo pisać... Po prostu świetna współpraca, świetnie spędzony czas oraz co najważniejsze świetny efekt końcowy w postaci pięknych fotografii ślubnych. Serdecznie polecamy!

Dodano: 23 VII 2010

Ewelina i Paweł

Piękna pamiątka ślubna, dzięki której zawsze będziemy wracać do tych ważnych dla nas chwil z radością i wzruszeniem.

Dodano: 09 V 2009


+ Dodaj swoją referencję korzystająć z formularza kontaktowego.